08.03.2015

Fotografia analogowa: ulubione miejsca w trójmieście


. 
Petit Paris to restauracja znajdująca się w centrum Sopotu. Szefami kuchnia są Kazimierz Rutkowski i Philippe Abraham. Restauracja oferuje dania kuchni francuskiej, śródziemnomorskiej i polskiej.
Jeśli szukacie miejsca spokojnego i eleganckiego, gdzie poza klimatem i miłą obsługą spróbujecie naprawdę pysznych dań, to Petit Paris jest miejscem, które spełnia wszystkie kryteria.

Petit Paris
ul. Grunwaldzka 12/16
Sopot
W Mące i Kawie, moim subiektywnym zdaniem, serwują zdecydowanie najlepszą pizzę w trójmieście. To małe i niepozorne miejsce w centrum tętniącej życiem Gdyni, na jednej z najpopularniejszych ulic tego miasta.

Mąka i Kawa 
ul. Świętojańska 65
Gdynia
Często przez nas odwiedzanym miejscem są Pobite Gary. Dobrze znane smaki na nowo zaskakują. Zawsze miła obsługa, luźny rodzinny klimat i przyjemne wnętrze.

Pobite Gary 
ul. Bitwy Oliwskiej 34
Gdańsk

2 komentarze:

  1. Te pobite gary już od jakiegoś czasu mnie kuszą, chyba się w końcu wybiorę :) A byłaś może w restauracji zatoki sztuki? pyszny deser w ich ogródku na plaży to mistrzostwo :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W Pobitych baaaardzo dobrze karmią, polecam ;) A w restauracji Zatoki Sztuki jeszcze nie byłam, muszę się w końcu wybrać :) Dzięki!

      Usuń